OSZTÁLYVEZETŐ-HELYETTES

A Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete pályázatot hirdet a Központi Illetmény-gazdálkodási Osztály OSZTÁLYVEZETŐ-HELYETTES beosztás betöltésére határozatlan idejű hivatásos szolgálati vagy rendvédelmi igazgatási alkalmazotti jogviszonyba.

Pályázati feltételek:

  • államilag elismert egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Windows, Excel)
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzésének vállalása,

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • a Központosított Illetményszámfejtő Rendszer (KIRA) ismerete,
  • szakirányú képzettség, képesítés,
  • szakterületen szerzett minimum 5 éves szakmai gyakorlat, tapasztalat,
  • RobotzsaruNeo rendszer felhasználó szintű ismerete.

Főbb szolgálati feladatok:

  • felelős a Központosított Illetményszámfejtő Rendszer megfelelő alkalmazásáért, a Magyar Államkincstárral történő együttműködés koordinálásáért,
  • koordinálja a büntetés-végrehajtási szervezet személyi állomány illetményének, illetve a rendszeres és nem rendszeres juttatások számfejtését,
  • felelős az illetményekkel kapcsolatos adatszolgáltatások végrehajtásáért,
  • felügyeli a Magyar Államkincstár feladatkörébe tartozó, számfejtési alapdokumentumok ügykezelését, továbbítását,
  • felelős a  közalkalmazotti,  rendvédelmi  igazgatási  szolgálati jogviszony  és  hivatásos  állomány  nyugdíjazásával  kapcsolatos  adatszolgáltatások elkészítéséért.

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai elvárások és főbb kompetenciák:

  • szabálykövetés, alaposság, precizitás
  • minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség, magas szintű hivatástudat,
  • határozott és következetes követelménytámasztás képessége.

Munkaidő:  Vezényléses munkarend, heti 40 óra

Juttatások:  A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény vonatkozó rendelkezései szerint.

Egyéb juttatások: cafeteria, utazási költségtérítés, külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás.

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. szeptember 08.

A pályázatot elektronikus úton a allas.gei@bv.gov.hu e-mail címre kell eljuttatni.

A pályázathoz kérjük mellékelni:

  • a legfontosabb személyes adatokat és fényképet tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot, továbbá a meglévő ismereteket, szakmai tapasztalatokat, maximum 2 oldal terjedelemben,
  • az állami, szakmai iskolai végzettséget, amennyiben van idegennyelv-ismeretet igazoló okiratok másolatát,
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.

A benyújtott pályázatokat a kijelölt bizottság bírálja el, melynek eredményéről a pályázó írásban kap értesítést.

A beosztás a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázattal kapcsolatban bővebb felvilágosítás Budai Andrea bv. őrnagy osztályvezetőtől kérhető az alábbi e-mail címen: bacskai.andrea@bv.gov.hu

Meghirdetett Pozíció: Osztályvezető-helyettes
Munkavégzés helye: Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx