Kiemelt főelőadó (szakmai ellenőr)

A Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete pályázatot hirdet a Ellenőrzési Osztály

KIEMELT FŐELŐADÓ (szakmai ellenőr)

beosztás betöltésére, 2024. július 1-től

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság, állandó belföldi lakóhely;
  • 18 életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb;
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság;
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel;
  • felsőfokú polgári iskolai végzettség
  • átlagon felüli kommunikációs és szervező képesség
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési tapasztalat és hajlandóság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • ellenőrzési tapasztalat,
  • RobotzsaruNeo rendszer felhasználó szintű ismerete.

Főbb szolgálati feladatok:

  • egy kijelölt munkafolyamat rendeltetésszerű működésének vizsgálata a vonatkozó szabályozók érvényesülésére, a végrehajtás gyakorlati tapasztalatainak elemzésére,
  • részt vesz az intézet szabályozási tevékenységében az ellenőrzések kapcsán felmerült szükséges változtatások előkészítésében, tervezésében,
  • elemzi a jogszabályok, a belső szabályozók, a felügyeleti szervi és a helyi vezetői döntések végrehajtásával kapcsolatos információkat, statisztikai vagy egyéb adatokat,
  • tevékenysége eredményét és lényeges elemeit írásban rögzíti,
  • működteti az információs és ellenőrzési rendszert a tevékenységével kapcsolatosan,
  • értékeli, elemzi a tevékenysége során feltárt ok-okozati összefüggéseket, javaslattal él a feltárt hiányosság megszüntetésére elöljárója felé, szakmai protokollok végrehajtásának ellenőrzése.

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai elvárások és főbb kompetenciák:

  • szabálykövetés, alaposság, precizitás
  • minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség, magas szintű hivatástudat,
  • határozott és következetes követelménytámasztás képessége.

Munkaidő:

Vezényléses munkarend, heti 40 óra

Juttatások:

A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény vonatkozó rendelkezései szerint.

Egyéb juttatások: cafeteria, utazási költségtérítés, külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. június 14.

A pályázatot elektronikus úton a allas.gei@bv.gov.hu e-mail címre kell eljuttatni.

A pályázathoz kérjük mellékelni:

  • a legfontosabb személyes adatokat és fényképet tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot, továbbá a meglévő ismereteket, szakmai tapasztalatokat, maximum 2 oldal terjedelemben
  • az állami, szakmai iskolai végzettséget, amennyiben van idegennyelv-ismeretet igazoló okiratok másolatát
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.

A benyújtott pályázatokat a kijelölt bizottság bírálja el, melynek eredményéről a pályázó írásban kap értesítést.

A beosztás a pályázat elbírálását követően, 2024. július 1-től betölthető.

A pályázattal kapcsolatban bővebb felvilágosítás Paál Krisztián bv. százados mb. osztályvezetőtől kérhető az alábbi e-mail címen: paal.krisztian@bv.gov.hu

Meghirdetett Pozíció: Kiemelt főelőadó
Munkavégzés helye: Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx