Gépjárművezető

A Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete pályázatot hirdet a Gépjármű Osztály / CSENGER

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

beosztás betöltésére, 2024. július 1-től

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság, állandó belföldi lakóhely;
  • 18 életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb;
  • középfokú államilag elismert végzettség,
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel vizsgálat vállalása.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • fennálló hivatásos szolgálati jogviszony,
  • büntetés-végrehajtási szakmai gyakorlat,
  • PÁV I. megléte,
  • D kategóriás jogosítvány.

Főbb szolgálati feladatok:

  • szállítási feladatok végrehajtása,
  • a szolgálati jármű szakszerű, rendeltetésszerű használata,
  • szolgálati jármű normához  viszonyított  üzem-,  és  kenőanyag  fogyasztásának figyelemmel kísérése,
  • a gépkocsi menetokmányainak szakszerű, szabályos vezetése,
  • gondoskodik a szolgálati jármű átadás-átvétel alkalmával a szakszerű műszaki és közlekedésbiztonsági átvizsgálásról.

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai elvárások és főbb kompetenciák:

  • szabálykövetés, alaposság, precizitás
  • minőségi önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség,

Munkaidő:

Vezényléses munkarend, heti 40 óra

Juttatások:

A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény vonatkozó rendelkezései szerint.

Egyéb juttatások: cafeteria, utazási költségtérítés, külön elbírálás alapján albérleti hozzájárulás.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. június 14.

A pályázatot elektronikus úton a allas.gei@bv.gov.hu e-mail címre kell eljuttatni.

A pályázathoz kérjük mellékelni:

  • a legfontosabb személyes adatokat és fényképet tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot, továbbá a meglévő ismereteket, szakmai tapasztalatokat, maximum 2 oldal terjedelemben
  • az állami, szakmai iskolai végzettséget, amennyiben van idegennyelv-ismeretet igazoló okiratok másolatát
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.

A benyújtott pályázatokat a kijelölt bizottság bírálja el, melynek eredményéről a pályázó írásban kap értesítést.

A beosztás a pályázat elbírálását követően, 2024. július 1-től betölthető.

A pályázattal kapcsolatban bővebb felvilágosítás Beke Beatrix bv. őrnagy mb. osztályvezetőtől kérhető az alábbi e-mail címen: beke.beatrix@bv.gov.hu

Meghirdetett Pozíció: Gépjárművezető
Munkavégzés helye: Csenger

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx