GÉPJÁRMŰVEZETŐ

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet Parancsnoka a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 133. § alapján pályázatot hirdet a Biztonsági Osztály állományába GÉPJÁRMŰVEZETŐ  hivatásos tiszthelyettesi beosztás betöltésére teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra.

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet
5000 Szolnok, Dózsa György u. 1/a.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • 18. életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitelnek való megfelelés,
  • egészségi, pszichikai és fizikai alkalmasság,
  • állami középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány), a bizonyítvány hitelességének ellenőrzéséhez való hozzájárulás,
  • „C” és „D” kategóriás jogosítvány.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • fennálló hivatásos szolgálati jogviszony,
  • büntetés-végrehajtási felügyelő képzés (vagy ezzel egyenértékű),
  • büntetés-végrehajtási szakmai gyakorlat.

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai elvárások:

  • pontos, jogszabályoknak megfelelő feladatellátás.

Beosztáshoz tartozó főbb feladatok és szükséges kompetenciák:

  • szállítási feladatok végrehajtása,
  • a szolgálati jármű szakszerű, rendeltetésszerű használata,
  • a szolgálati jármű normához viszonyított üzem-, és kenőanyag fogyasztásának figyelemmel kísérése,
  • a gépkocsi menetokmányainak szakszerű, szabályos vezetése,
  • gondoskodik a szolgálati jármű átadás-átvétel alkalmával a szakszerű műszaki és közlekedésbiztonsági átvizsgálásról,
  • fegyelmezettség, határozottság,
  • jó probléma-megoldó készség, megfelelő konfliktus-kezelő képesség, hivatástudat.

Illetménye:

a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvényben meghatározottak alapján történik Tiszthelyettesi besorolási osztály A besorolási kategória.

Egyéb juttatások:

utazási költségtérítés, cafeteria, albérleti hozzájárulás, ruházati illetmény.

Munkarend:

teljes munkaidőben, váltásos munkarendben.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A beosztás az állományilletékes parancsnok által meghatározott időponttól tölthető be.

A pályázathoz kérjük mellékelni:

  • a legfontosabb személyes adatokat tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot,  továbbá a  meglévő  iskolai  végzettségeket  és  egyéb  képzettségeket,  ismereteket,  szakmai tapasztalatokat, maximum 2 oldal terjedelemben
  • motivációs levél maximum 1 oldal terjedelemben
  • az állami, szakmai iskolai végzettséget, amennyiben van, idegennyelv-ismeretet igazoló okiratok másolatát
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik.

A pályázat elbírálásának rendje:

A benyújtott pályázatot a kijelölt bizottság bírálja el, amelynek eredményéről a pályázót írásban értesítem.

A pályázatokat elektronikus úton vagy, postai úton Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet Személyügyi és Szociális Osztálya, 5000 Szolnok, Dózsa György u. 1/a., Pf.: 49. címre kell benyújtani.

Meghirdetett Pozíció: Gépjárművezető
Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Jelentkezzen erre a pozícióra

Feltölthető fájltípusok: .pdf, .doc, .docx