Szakorvos (pszichiáter)

Az Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet mb. főigazgatója a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 133. § alapján pályázatot hirdet SZAKORVOS  (pszichiáter) beosztás  betöltésére, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra hivatásos tiszt vagy rendvédelmi igazgatási alkalmazotti jogviszonyba

A munkavégzés helye:

Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet

1108 Budapest, Kozma u. 13.

 Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság
  • egészségügyi alkalmasság
  • 18 életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb,
  • orvos egyetemi végzettség
  • pszichiátriai rehabilitáció szakvizsga
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság
  • érvényes működési engedély

A munkakör betöltéséhez szükséges főbb kompetenciák, szakmai elvárások

  • büntetés-végrehajtási tapasztalat
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • jó szervező és kapcsolatteremtő képesség

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • prizonális pszichiátriai betegek szakorvosi ellátása
  • részvétel az elmeállapot megfigyelésben
  • kóros elmeállapotú betegek ellátása
  • járóbeteg ellátás
  • rehabilitációs tevékenység szervezése
  • orvosi ügyeletben való részvétel

Illetmény: az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló 2020. évi C. törvény (a továbbiakban: Eszjtv.) szerint.

Egyéb juttatások, kedvezmények: utazási költségtérítés, cafeteria, albérleti- és egyéb lakhatási támogatás, teljesítményjuttatás, családi- és mozgásszervi rehabilitációs programokon részvételi lehetőség, sportlétesítmények ingyenes használata, munkaidő-kedvezmények, mobiltelefon flottacsomag, védőruha, ruhapénz.

A pályázat tartalmazza:

  • a legfontosabb személyes adatokat tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot;
  • állami, szakmai iskolai végzettséget, idegen nyelv ismeretet tanúsító okiratok egyszerű másolatát;
  • motivációs levelet;
  • jelenlegi munkahelyének és munkakörének megnevezését;
  • a büntetés-végrehajtás területén esetlegesen megszerzett munkatapasztalatokat;
  • írásbeli hozzájárulást személyes adatai kezeléséhez.

A pályázat benyújtásának határideje:    folyamatos

A pályázatokat elektronikus úton az imei.uk@bv.gov.hu, és a lanyine.sz.helena@bv.gov.hu e-mail címekre, postai úton Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet Személyügyi és Titkársági Osztálya, 1475, Budapest, Pf.: 98. címre kell benyújtani.

Bővebb felvilágosítás az Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet személyügyi és titkársági osztályának osztályvezetőjénél kérhető (városi telefonszám: +36-1-432-5983, EKG: 132-1500).

Meghirdetett Pozíció: Szakorvos
Munkavégzés helye: Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx