Reintegrációs tiszt

A Zala Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet Parancsnoka pályázatot hirdet REINTEGRÁCIÓS TISZT beosztás betöltésére, rendvédelmi igazgatási alkalmazotti szolgálati jogviszonyban, teljes munkaidőben.

Pályázati feltételek:

  • A szt. 287/L. §-a alapján Igazgatási jogviszony azzal a cselekvőképes, tizennyolcadik életévét betöltött, állandó belföldi lakóhellyel rendelkező, büntetlen előéletű, magyar állampolgárral létesíthető:
  • aki rendelkezik a munkakörhöz meghatározott felsőfokú végzettséggel,
  • aki a munkakör ellátására egészségi szempontból alkalmas,
  • aki elfogadja egyes alapvető jogainak e törvény szerinti korlátozását,
  • aki nem áll bűncselekmény miatt indult büntetőeljárás hatálya alatt,
  • akinél nem állnak fenn az igazgatási jogviszony létesítését kizáró körülmények.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • a fogvatartottak oktatásával, foglalkoztatásával, képzésével kapcsolatos szervezési és adminisztrációs feladatok,
  • rendszeresen reintegációs tiszti szemle tartása, a tapasztalatok dokumentálása,
  • együttműködés társosztályok munkatársaival, szakmai továbbképzéseken részvétel,
  • a fogvatartottak kapcsolattartásának ellenőrzése, szervezése,
  • a jutalmazási és fegyelmezési eljárások lefolytatása,
  • egyéni és csoportos foglalkozásokat tartása, reintegrációs tiszti vélemény készítése,
  • a Befogadási és Fogvatartási Bizottság munkájában részvétel,
  • a befogadott fogvatartottak elhelyezésének meghatározása, jogaikról,

kötelezettségeikről tájékoztatása,

  • a fogvatartottak szabadulásra felkészítése
  • a fogvatartotti programok szervezése és irányítása,
  • kapcsolattartás az együttműködő partnerekkel.

Juttatások:

  • Illetmény besorolása a Hszt. 288/S-288/T. §-a és 12. melléklete alapján.
  • cafeteria rendszer (bruttó 200.000,- Ft/év)
  • ruházati illetmény / ellátás
  • útiköltség-térítés (gépjárművel 18 Ft/km, vonat, illetve helyközi busz igénybevétele esetén 86 % kerül térítésre bérlet leadása mellett)
  • különböző szolgáltatások kedvezményes igénybevétele, így pl.: telefon előfizetési kedvezmény, gépjármű felelősség biztosítási kedvezmény, kedvezmény egyes banki szolgáltatások igénybevétele esetén,
  • kedvezményes üdülés, rekreáció, nyári gyermektábor

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a töltse ki a Jelentkezési lapot és a Küldés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát

Meghirdetett Pozíció: Reintegrációs tiszt

Munkavégzés helye: Zala Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Meghirdetett Pozíció: Reintegrációs tiszt

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx