Pártfogó felügyelő

Leírás:

A III. Agglomeráció Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet parancsnoka pályázatot hirdet pártfogó felügyelő beosztás betöltésére, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitelnek való megfelelés,
  • egészségi alkalmasság,
  • felsőfokú végzettség (felsőoktatásban szerzett közszolgálati, jogi, társadalomtudományi, hittudományi, pedagógus, andragógus, pszichológus, művelődésszervező szakképzettség; felsőoktatásban szerzett szakképzettség és szociális, addiktológiai, gyermek- és ifjúságvédelmi, mentálhigiénés felsőfokú szakképesítés)

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • büntetés-végrehajtási területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Robotzsaru Neo program ismerete,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • bíró megkeresésére a feltételes szabadságra bocsátás elbírálásához pártfogó felügyelői vélemény készítése,
  • ellátja a gondozás és utógondozás keretében végzett reintegrációs tevékenységet,
  • illetékességi területén bv. bírói határozat alapján ellátja a feltételes szabadság tartamára törvény alapján fennálló vagy elrendelt pártfogó felügyelet alá helyezett terheltek pártfogó felügyeletét,
  • környezettanulmányt készít,
  • a részére megállapított ügyfélfogadási időben fogadja a pártfogoltak és az utógondozást kérelmező szabadult elítélteket.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • pontosság, megbízhatóság, felelősségvállalás,
  • problémamegoldó-, döntéshozatali- és önálló munkavégzési képesség,
  • konfliktuskezelési és konfliktus megelőzési képesség,
  • kiváló szintű szóbeli és írásbeli kifejezőkészség.

Amit nyújtunk:

  • rendvédelmi igazgatási alkalmazott (nem hivatásos) jövedelem: bruttó 445.700.- Ft
  • cafeteria rendszer (bruttó 200.000,- Ft/év)
  • útiköltség-térítés (gépjárművel 18 Ft/km, vonat, illetve helyközi busz igénybevétele esetén 86 % kerül térítésre bérlet leadása mellett)
  • különböző szolgáltatások kedvezményes igénybevétele, így pl.: telefon előfizetési kedvezmény,
  • kedvezményes üdülés, rekreáció, nyári gyermektábor

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, töltse ki a Jelentkezési lapot és a Küldés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát, vagy önéletrajzát továbbíthatja az apuszta.uk@bv.gov.hu e-mail címre is.

A pályázathoz kérjük mellékelni:

  • a legfontosabb személyes adatokat, elérhetőséget is tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot,
  • az állami, szakmai iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok egyszerű másolatát.
Meghirdetett Pozíció: Pártfogó felügyelő
Munkavégzés helye: Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet - Állampusztai objektum Állampusztai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet - Solti Objektum

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx