Főelőadó

A Váci Fegyház és Börtön büntetés-végrehajtási osztálya állományába főelőadói munkakör keres új munkatársakat

Pályázati feltételek:

– 18-55. életévet betöltött magyar állampolgár,
– főiskolai/egyetemi végzettség,
– egészségügyi alkalmasság,
– büntetlen előélet,
– A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati viszonyáról szóló erkölcsi bizonyítvány,
– kifogástalan életvitel.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

– büntetés-végrehajtás biztonsági szakterületén korábban szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat,
– pedagógus, szociális munkás, szociálpedagógusi végzettség,
– jó kommunikációs készség,
– szervezőkészség.

A munkakörrel járó főbb feladatok:

– fogvatartottak ügyeinek intézése,
– szükség esetén levelezés hatóságokkal.

Illetménye:

– jogszabály szerint
– cafeteria rendszer
– útiköltség-térítés
– ingyenes szakmai képzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a töltse ki a Jelentkezési lapot és a Küldés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx