Biztonsági felügyelő

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet Parancsnoka pályázatot hirdet BIZTONSÁGI FELÜGYELŐ beosztás betöltésére, hivatásos tiszthelyettesi jogviszonyba, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra.

Pályázati feltételek:

• magyar állampolgárság,
• állandó belföldi lakóhely,
• büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés vállalása,
• egészségi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
• 18. életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb,
• szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi bizonyítvány

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

• alapfokú büntetés-végrehajtási szaktanfolyami vizsga
• büntetés-végrehajtás biztonsági szakterületén korábban szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat

A munkakörrel járó főbb feladatok:

• őr, készenléti – és járőri szolgálati feladatok ellátása,
• előállítási, szállítási és kísérési feladatok végrehajtása,
• a fogvatartott őrzése, felügyelet, ellenőrzése,
• a szolgálati ideje alatt kiemelt figyelmet fordít a biztonsági intézkedések maradéktalan érvényesülésére,
• biztonsági szemle, – vizsgálat és ellenőrzés végrehajtása,
• szolgálati feladatait a szolgálatteljesítésre vonatkozó szabályokat rögzítő rendelkezések, valamint a Szolgálati Szabályzat előírásai szerint köteles ellátni,
• szolgálati feladatai során a mindenkor hatályos Alaki és Öltözködési Szabályzatban foglaltakat köteles maradéktalanul betartani,
• ismerje a szakmai tevékenységét érintő jogszabályokat, valamint a szerv belső normáit, folyamatosan törekedjen a korszerű ismeretek elsajátítására, megőrzésére és gyarapítására, feladatellátása során ezek felhasználásával, legjobb tudása szerint eljárva

Ami nyújtunk:

  • jövedelem: bruttó 253.000 Ft
  • cafeteria rendszer (bruttó 200.000,- Ft/év)
  • ruházati illetmény / ellátás (96.625,- Ft/év)
  • albérleti hozzájárulás (max.bruttó 38.650,- Ft/hó albérleti szerződés, illetve számla leadása mellett)
  • útiköltség-térítés (gépjárművel 15 Ft/km, vonat, illetve helyközi busz igénybevétele esetén 86 % kerül térítésre bérlet leadása mellett)
  • különböző szolgáltatások kedvezményes igénybevétele, így pl.: telefon előfizetési kedvezmény, gépjármű felelősség biztosítási kedvezmény, kedvezmény egyes banki szolgáltatások igénybevétele esetén,
  • kedvezményes üdülés, rekreáció, nyári gyermektábor

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a töltse ki a Jelentkezési lapot és a Küldés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát

Meghirdetett Pozíció: Biztonsági felügyelő
Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx