Takarító – Balatonlelle

A Büntetés-végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központja Szállodai Osztály állományába pályázatot hirdet takarító beosztás betöltésére határozatlan idejű munkajogviszonyban.

Munkavégzés helye: Balatonlelle

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • egészségi alkalmasság
  • állami alapfokú végzettség, a bizonyítvány hitelességének ellenőrzéséhez való hozzájárulás

A munkakör betöltéséhez szükséges főbb szakmai elvárások és kompetenciák:

  • minőségi, precíz munkavégzés
  • személyes higiénia, egyéni ápoltság
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • fegyelmezettség

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • takarítói munkakörben szerzett releváns szakmai gyakorlat

A munkakörrel járó főbb feladatok:

  • a szállodai szobák, és a hozzá tartozó mosdóhelyiségek teljes körű takarítása, tisztántartása
  • ágynemű-, egyéb textília cserék elvégzése
  • vasalási feladatok ellátása
  • irodák, közösségi helyiségek, mosdók takarítása, tisztántartása
  • higiéniai előírások betartása.

Munkarend: teljes munkaidőben történő foglalkoztatás, napi vezénylés alapján két havi munkaidő keretben, vezényléses munkarend.

Juttatás/bérezés: iskolai végzettségtől függően.

Egyéb juttatások:

  • utazási költségtérítés,
  • cafeteria,
  • munkaruházat,
  • albérleti hozzájárulás,
  • egészségügyi és szociális támogatás,
  • ingyenes továbbképzési lehetőség,
  • rehabilitációs, rekreációs lehetőségek.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022.04.20.

A beosztás betöltésének legkorábbi dátuma: pályázati anyagok elbírálását követően azonnal.

A pályázathoz kérjük mellékelni:

  • a legfontosabb személyes adatokat is tartalmazó rövid szakmai önéletrajzot
  • az állami, szakmai iskolai végzettséget, idegen-nyelv ismeretet igazoló okiratok másolatait
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhessék

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatot elektronikus úton a tanczosne.f.rita@bv.gov.hu e-mail címre kell eljuttatni.

A kiírási feltételeknek megfelelő pályázatok a személyes interjú alapján, és az általam kijelölt bizottság javaslatát figyelembe véve kerülnek elbírálásra, melyről minden pályázó írásban értesítést kap.

A pályázattal kapcsolatban bővebb felvilágosítás Tánczosné Finszter Rita bv. alezredes, mb. személyügyi és szociális osztályvezetőtől kérhető az alábbi telefonszámon: 06-1/261-7011 hívószámon.

Meghirdetett Pozíció: Takarító
Munkavégzés helye: Büntetés-végrehajtási Szervezet Oktatási; Továbbképzési és Rehabilitációs Központja

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx