Szakorvos (osztályvezető)

A Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet felvételt hirdet szakorvos (osztályvezető) beosztás betöltésére.

Amennyiben Ön

  • magyar állampolgár,
  • állandó belföldi lakhellyel rendelkezik,
  • 18. életévét betöltötte, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb,
  • egészségügyileg, pszichikailag, fizikailag alkalmas,
  • büntetlen előéletű, kifogástalan életvitel ellenőrzést vállalja,
  • orvosi diplomával, szakorvosi oklevéllel rendelkezik
  • hozzájárul a vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítéséhez és a nemzetbiztonsági ellenőrzéshez,
  • államilag elismert nyelvvizsgával rendelkezik (angol, német, francia, orosz, arab, kínai nyelvekből)

várjuk jelentkezését.

Feladatok: a fogvatartottak és a személyi állomány gondozása.

Illetménye: A rendvédelmi  feladatokat  ellátó  szervek  hivatásos  állományának  szolgálati  jogviszonyáról szóló  2015.  évi  XLII.  törvény  valamint  a  belügyminiszter  irányítása  alatt  álló  rendvédelmi feladatokat ellátó szerveknél a hivatásos szolgálati beosztásokról és a betöltésükhöz szükséges követelményekről  szóló  30/2015.  (VI.16)  BM  rendelet  alapján  vezető  besorolási  osztály, beosztott vezetői beosztás, osztályvezető 1 besorolási kategória szerint.

Juttatások:

  • cafeteria rendszer (bruttó 200.000,- Ft/év)
  • ruházati illetmény / ellátás
  • albérleti hozzájárulás (max.bruttó 38.650,- Ft/hó albérleti szerződés, illetve számla leadása mellett)
  • útiköltség-térítés (gépjárművel 15 Ft/km, vonat, illetve helyközi busz igénybevétele esetén 86 % kerül térítésre bérlet leadása mellett)
  • különböző szolgáltatások kedvezményes igénybevétele, így pl.: telefon előfizetési kedvezmény, gépjármű felelősség biztosítási kedvezmény, kedvezmény egyes banki szolgáltatások igénybevétele esetén,
  • kedvezményes üdülés, rekreáció, nyári gyermektábor.

Az intézet szolgálati lakást biztosítani nem tud.

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát a következő címre küldje:
Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet
cím:     2471 Baracska Annamajor Pf.: 13.
e-mail: baracska.uk@bv.gov.hu

Meghirdetett Pozíció: Szakorvos
Munkavégzés helye: Közép-dunántúli Országos Büntetés-végrehajtási Intézet

Jelentkezzen erre a pozícióra

Feltölthető fájltípusok: .pdf, .doc, .docx