Szakápoló

Legyél Te is hivatásos és csatlakozz a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet csapatához!

Ha érdekel a rendvédelmi pálya, nem riaszt el a börtön világa, hosszútávú, biztos munkalehetőséget keresel, és szeretnéd, hogy a munkád a hivatásod is legyen, akkor Téged keresünk!

Jelentkezz SZAKÁPOLÓ beosztásba, a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény alapján hivatásos szolgálati jogviszonyba.

Elvárások:

  • 18. életévet betöltött magyar állampolgárság
  • érettségi bizonyítvány
  • Ápoló OKJ
  • érvényes működési nyilvántartási igazolvány és érvényes MESZK tagság
  • fizikai, pszichológiai, egészségügyi alkalmasság
  • kifogástalan életvitel
  • képzési követelmények vállalása
  • határozottság, pontos és precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • minimum bruttó 267.000,- Ft kezdő alapilletmény
  • bruttó 200.000,- Ft/év cafeteria
  • ruhapénz
  • teljesítményjuttatás
  • utazási költségtérítés
  • lakhatási támogatások (albérleti díj hozzájárulás, munkáltatói kölcsön, vissza nem térítendő lakáscélú támogatás)
  • egészségügyi és szociális ellátások
  • rehabilitációs, rekreációs lehetőségek
  • továbbképzési és előmeneteli lehetőség

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Az intézet fogvatartotti és személyi állományának egészségügyi, elsősegély-nyújtási feladatainak ellátása,
  • végrehajtja a betegellátásra, diagnosztikai vizsgálatokkal kapcsolatos teendőkre vonatkozó orvosi utasításokat
  • végzi a fogvatartottak befogadását megelőző előkészítő, majd a befogadás alatti és utáni teendőket, egészségügyi állapotuk követése a befogadástól a szabadulásig
  • elvégzi az orvosi, szakorvosi rendelések előkészítő munkálatait, a rendelések alkalmával adminisztrál és asszisztál az orvosoknak, továbbá a rendelést követően elvégzi az utómunkálatokat,
  • vezeti a rendszeresített papíralapú egészségügyi dokumentációt, rögzíti betegellátással kapcsolatos adatokat a Főnix egészségügyi modulban,
Meghirdetett Pozíció: Szakápoló
Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Jelentkezzen erre a pozícióra

Feltölthető fájltípusok: .pdf, .doc, .docx