Segédelőadó (foglalkoztatási)

A Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet Parancsnoka pályázatot hirdet segédelőadó (foglalkoztatási) hivatásos tiszthelyettesi beosztás betöltésére, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • egészségi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés vállalása,
  • állami középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány),
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • középfokú bv. szakirányú szakmai képesítés,
  • műszaki végzettség.

A munkakörrel járó főbb feladatok:

  • munkája során kiemelt figyelmet fordít az őrzésbiztonsági szabályok, előírások betartására,
  • vezeti a feladatai ellátásához szükséges okmányokat, a rendszeresített nyomtatványokat,
  • irányítja és szervezi a beosztott fogvatartotti munkavállalók munkáját,
  • részt vesz az intézetben folyó beruházási és felújítási munkálatok szakszerű és hatékony végrehajtásában.

A pályázat tartalmazza:

  • a legfontosabb személyes adatokat tartalmazó részletes szakmai, fényképes önéletrajzot, (jelenlegi és korábbi munkahelyek és beosztások feltüntetésével)
  • állami, szakmai végzettséget, szakképzettséget, idegen nyelvismeretet és a jogosítványt igazoló okiratok másolatát,
  • ha van, a büntetés-végrehajtás területén megszerzett munkatapasztalatot,
  • motivációs levelet,
  • írásbeli hozzájáruló nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhetik, abba betekinthetnek, valamint az abban foglalt személyes adatait a pályázati eljárás során kezelhetik,
  • önéletrajzának személyügyi nyilvántartásba vételére vonatkozó hozzájáruló, vagy hozzájárulást megtagadó nyilatkozatot.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet,9021 Győr, Jókai utca 18.

Illetménye:A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvényalapján (Helyi, Tiszthelyettes besorolási osztály, C besorolási kategória)

Egyéb juttatások: cafeteria, utazási költségtérítés, ruházati illetmény, albérleti hozzájárulás,

Munkarend: teljes munkaidőben, vezényléses

Pályázat benyújtásának módja, rendje:

Pályázatokat a gyor.uk@bv.gov.hu, vagy a 9021 Győr, Jókai u. 18. címre várjuk. Kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „Pályázat segédelőadó (foglalkoztatási)”

Pályázat benyújtásának határideje:                folyamatos

Pályázat elbírálásának határideje:                  folyamatos

A benyújtott pályázatokat az általam kijelölt bizottság bírálja el, melynek eredményéről minden pályázót írásban értesítünk. A pályázati feltételeknek megfelelő pályázók személyes meghallgatása külön értesítés alapján történik.

A beosztás a felvételi eljárás befejezésétől függően tölthető be. Áthelyezés esetén az áthelyezésre jogosult szerv vagy szervezeti egység vezetőjének hozzájárulása alapján tölthető be.

Részletekről az alábbi telefonszámon lehet érdeklődni: (96) 312-566, NTG: 117-1500, a Személyügyi és Szociális osztályonilletve e-mail-ben halmai.tamas@bv.gov.hu és dobis.peter@bv.gov.hucímen.

Meghirdetett Pozíció: Segédelőadó (foglalkoztatási)
Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Jelentkezzen erre a pozícióra

Feltölthető fájltípusok: .pdf, .doc, .docx