Segédelőadó

A Büntetés-végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központja (székhelye: 2098 Pilisszentkereszt, Pomázi út 6.) Üzemeltetési Osztálya állományába pályázatot hirdet segédelőadó beosztás betöltésére határozatlan idejű hivatásos szolgálati jogviszonyban.

Pályázati feltételek

  • államilag elismert középfokú végzettség
  • rövid szakmai önéletrajz (iskolai végzettséget igazoló okiratokkal)
  •  „B” kategóriás gépjárművezetői engedély és aktív vezetési gyakorlat

A segédelőadó munkakör betöltéséhez szükséges főbb szakmai elvárások és kompetenciák:

  • gyakorlatias szemlélet
  • megfelelő kommunikációs és gyors problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, terhelhetőség

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • műszaki szakirányú végzettség
  • hivatásos szolgálati jogviszony

A munkakörrel járó főbb feladatok:

  • Közreműködik az Intézmény által üzemeltetett gépjárművekkel a szállítási feladatok ellátásában, a gépjárművek karbantartásában
  • A gépjárműszemlék végrehajtásában való részvétel,
  • Az épületekben és berendezésekben keletkezett meghibásodások felmérése, szükséges javítások, karbantartások elvégzése
  • Gondoskodik a szükséges eszközök es anyagok beszerzéséről
  • Az eszközök és üzemi berendezések javítása, karbantartása
  • A karbantartási terv által meghatározott feladatok maradéktalan végrehajtása.

Munkarend: heti 40 órás munkaidőkeret, vezényléses munkarendben.

Munkavégzés helye: a Büntetés-végrehajtási Szervezet Oktatási, Továbbképzési és Rehabilitációs Központja Székhelye (Pilisszentkereszt)

Juttatások:

A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. július 25.

A beosztás betöltésének legkorábbi dátuma: pályázati anyagok elbírálását követően azonnal.

A pályázathoz kérjük mellékelni:

  • a legfontosabb személyes adatokat is tartalmazó rövid szakmai önéletrajzot,
  • az állami, szakmai iskolai végzettséget igazoló okiratok másolatait,
  • nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásban résztvevők megismerhessék

A pályázat benyújtásának módja:

A pályázatot elektronikus úton a bvotrk.uk@bv.gov.hu e-mail címre kell eljuttatni.

A kiírási feltételeknek megfelelő pályázatok a személyes interjú alapján, és az általam kijelölt bizottság javaslatát figyelembe véve kerülnek elbírálásra, melyről minden pályázó írásban értesítést kap.

A pályázattal kapcsolatban bővebb felvilágosítás Csizmadia Áron bv. főhadnagy, mb. üzemeltetési osztályvezetőjétől kérhető az alábbi telefonszámon: az EKG: 213-3300 vagy a +36-30/591-6644 hívószámon.

Meghirdetett Pozíció: Segédelőadó()
Munkavégzés helye: Büntetés-végrehajtási Szervezet Oktatási; Továbbképzési és Rehabilitációs Központja

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx