Pénztáros

Főbb feladatai:

  1. ellátja a pénztári teendőket, az intézeti és a letéri pénztár tekintetében.
  2. bonyolítja az intézet készpénzforgalmát, szervezi a pénzszállítást.
  3. a pénztár tekintetében a Forrás.Net rendszer pénzügyi moduljában naprakészen könyveli a gazdasági eseményeket, elkészíti a pénztárjelentéseket, kiállítja a készpénz fizetési számlákat.
  4. végzi a fogvatartottak értékletét- és okmány nyilvántartását, valamint kezeli az értékletéteket és okmányokat.
  5. kezeli a szigorú számadású nyomtatványokat, vezeti azok nyilvántartásait.
  6. vezeti az előlegek analitikus nyilvántartását, figyelemmel kíséri az elszámolások határidejét, határidőben elszámoltatja az előleggel rendelkező állományi tagokat.

A beosztás feltételei:

  • Magyar állampolgárság,
  • Középiskola/gimnázium, közép- vagy felsőfokú iskolai végzettség és szakirányú (pénzügyi-számviteli, közgazdaság, gazdasági, mérlegképes könyvelői),
  • Cselekvőképesség,
  • Büntetlen előélet,
  • Számítógépes felhasználó szintű gyakorlati ismeret (MS Office),

A beosztás elbírálásánál előnyt jelent:

  • költségvetési szervnél szerzett tapasztalat
  • Forrás.Net rendszer ismerete
Meghirdetett Pozíció: Pénztáros
Munkavégzés helye: Békés Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Jelentkezzen erre a pozícióra

Feltölthető fájltípusok: .pdf, .doc, .docx