Körletfelügyelő

A Veszprém Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet Parancsnoka pályázatot hirdet KÖRLETFELÜGYELŐ beosztás betöltésére, hivatásos tiszthelyettesi jogviszonyba, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakóhely,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés vállalása,
  • egészségi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • életév betöltése, és életkora a hivatásos szolgálat rá irányadó felső korhatáránál legalább tíz évvel kevesebb,
  • szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi bizonyítvány

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent:

  • alapfokú büntetés-végrehajtási szaktanfolyami vizsga
  • büntetés-végrehajtás biztonsági szakterületén korábban szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat

A munkakörrel járó főbb feladatok:

  • a fogvatartott napi tevékenységének irányítása, ellenőrzése,
  • szolgálati okmányok vezetése,
  • házirendben, napirendben, valamint a fogvatartott magatartási szabályaiban meghatározottak betartása,
  • a fogvatartott őrzése, felügyelete, ellenőrzése.

Juttatások:

  • a rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 351. §-ban meghatározottak, valamint a belügyminiszter irányítása alatt álló rendvédelmi feladatokat ellátó szerveknél a hivatásos szolgálati beosztásokról és a betöltésükhöz szükséges követelményekről szóló 30/2015. (VI.16.) BM rendelet 6. melléklete Tiszthelyettesi besorolási osztály beosztásának C besorolási kategóriája alapján történik., bruttó: 589.000,- Ft.
  • cafeteria rendszer (bruttó 200.000,- Ft/év)
  • ruházati illetmény / ellátás
  • albérleti hozzájárulás (albérleti szerződés, illetve számla leadása mellett)
  • útiköltség-térítés (gépjárművel 18 Ft/km, vonat, illetve helyközi busz igénybevétele esetén 86 % kerül térítésre bérlet leadása mellett)
  • különböző szolgáltatások kedvezményes igénybevétele, így pl.: telefon előfizetési kedvezmény, gépjármű felelősség biztosítási kedvezmény, kedvezmény egyes banki szolgáltatások igénybevétele esetén,
  • kedvezményes üdülés, rekreáció, nyári gyermektábor

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a töltse ki a Jelentkezési lapot és a Küldés gombra kattintva elküldheti hozzánk pályázati anyagát

Meghirdetett Pozíció: Körletfelügyelő

Munkavégzés helye: Veszprém Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Meghirdetett Pozíció: Körletfelügyelő
Munkavégzés helye: Veszprém Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Elfogadott formátumok: .pdf, .doc, .docx