Informatikai Főelőadó

Legyél Te is hivatásos és csatlakozz a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet csapatához!

Ha érdekel a rendvédelmi pálya, nem riaszt el a börtön világa, hosszútávú, biztos munkalehetőséget keresel, és szeretnéd, hogy a munkád a hivatásod is legyen, akkor Téged keresünk!

Jelentkezz INFORMATIKAI FŐELŐADÓ munkakörbe, rendvédelmi igazgatási alkalmazotti jogviszonyba.

Elvárások:

  • 18. életévet betöltött magyar állampolgárság
  • felsőfokú iskolai végzettség
  • egészségügyi alkalmasság
  • kifogástalan életvitel
  • képzési követelmények vállalása
  • határozottság, pontos és precíz munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
  • jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • minimum bruttó 290.000,- Ft kezdő alapilletmény
  • bruttó 200.000,- Ft/év cafeteria
  • teljesítményjuttatás
  • utazási költségtérítés
  • lakhatási támogatások (albérleti díj hozzájárulás, munkáltatói kölcsön, vissza nem térítendő lakáscélú támogatás)
  • egészségügyi és szociális ellátások
  • rehabilitációs, rekreációs lehetőségek
  • továbbképzési és előmeneteli lehetőség

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Windows szerverek és munkaállomások üzembe helyezése, felügyelete és üzemeltetése, működésének biztosítása
  • Informatikai hálózat karbantartása, ezek létesítése / beállítása / bővítése
  • Felhasználói fiókok létrehozása, jogosultságkezelés
  • Helyi felhasználok támogatása (nyomtatás, lapolvasás, MS excel, MS word)
  • Informatikai nyilvántartások vezetése (hardware / software leltár, hálózattérkép)
  • Biztonságtechnikai rendszer üzemeltetésével kapcsolatos informatikai feladatok

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Windows alapú informatikai rendszerek ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Elemző, problémamegoldó és kreatív gondolkodási képesség
  • Együttműködési képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A legfontosabb személyes adatokat, elérhetőségeket, tanulmányokat és szakmai életutat tartalmazó fényképes önéletrajzokat várjuk!

Válassz hivatást ne csak munkahelyet!

Meghirdetett Pozíció: Informatikai előadó
Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Jelentkezzen erre a pozícióra

Feltölthető fájltípusok: .pdf, .doc, .docx