Gyógytornász

P Á L Y Á Z A T I   F E L H Í V Á S

GYÓGYTORNÁSZ beosztás  betöltésére, teljes munkaidőben, határozatlan időtartamú rendvédelmi igazgatási szolgálati jogviszonyba

A munkavégzés helye:

Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet
1108 Budapest, Kozma u. 13.

 Pályázati feltételek:

  • büntetlen előélet
  • magyar állampolgárság
  • egészségügyi alkalmasság
  • 18 életév betöltése
  • felsőfokú szakirányú végzettség

A munkakör betöltéséhez szükséges főbb kompetenciák, szakmai elvárások

  • minőségi, önálló munkavégzés
  • hatékony időbeosztás
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • komplex gondolkodás

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • prizonális pszichiátriai és neurológiai panaszokkal kezelt betegek gyógytornászi ellátása
  • részvétel a hivatásos állomány fizikai állapotfelmérésében
  • rehabilitációs tevékenység szervezése

Illetmény: bruttó 407.000.-Ft – 534.000.-Ft

Egyéb juttatások: utazási költségtérítés, cafeteria, albérleti hozzájárulás

A pályázat tartalmazza:

  • a legfontosabb személyes adatokat tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot;
  • állami, szakmai iskolai végzettséget, idegen nyelv ismeretet tanúsító okiratok egyszerű másolatát;
  • motivációs levelet;
  • jelenlegi munkahelyének és munkakörének megnevezését;
  • a büntetés-végrehajtás területén esetlegesen megszerzett munkatapasztalatokat;
  • írásbeli hozzájárulást személyes adatai kezeléséhez.

Egyéb lényeges információ:

A pályázat nyertese esetében a kinevezés feltétele – rendvédelmi igazgatási szolgálati jogviszonyba kinevezés esetén – a 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány [Hszt. 287/L. § (3)-(4) bekezdés] és a munkaköri alkalmasságot alátámasztó orvosi igazolás bemutatása.

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázatokat elektronikus úton az imei.uk@bv.gov.hu e-mail címre, postai úton Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet Személyügyi és Szociális Osztálya, 1475, Budapest, Pf.: 98. címre kell benyújtani.

Bővebb felvilágosítás az Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet személyügyi és szociális osztályvezetőjénél kérhető (városi telefonszám: +36-1-432-5983, EKG: 132-1500).

Meghirdetett Pozíció: Gyógytornász
Munkavégzés helye: Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézet

Jelentkezzen erre a pozícióra

Feltölthető fájltípusok: .pdf, .doc, .docx