Biztonsági tiszt

A Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet Parancsnoka pályázatot hirdet a BIZTONSÁGI OSZTÁLY BIZTONSÁGI TISZT beosztás betöltésére, hivatásos tiszti beosztásba teljes munkaidőben, határozatlan időtartamra.

A jelentkezés feltételei:

  • állandó belföldi lakóhely,
  • büntetlen előélet, kifogástalan életvitel ellenőrzés vállalása,
  • egészségi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • főiskolai vagy egyetemi diploma,
  • nyertes pályázat esetén nemzetbiztonsági ellenőrzésen való megfelelés

A beosztáshoz szükséges kompetenciák:

  • beosztáshoz szükséges jogszabályismeret,
  • jó szóbeli és kommunikációs készség,
  • önállóság,
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő képesség, magas szintű hivatástudat,
  • biztonsági területen minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek,
  • hatékony időbeosztás,
  • jó stressz tűrő képesség.

A beosztáshoz tartozó főbb feladatok:

  • az alárendeltségébe tartozó biztonsági feladatokat ellátó állomány tevékenységének irányítása,
  • a biztonsági feladatokat ellátó állomány eligazítása, tájékoztatása, az előállítási, szállítási és egyéb intézeten kívüli őrzési, felügyeleti és ellenőrzési feladatra kijelöltek útba indítása, visszaérkezésekor fogadása,
  • biztonsági intézkedések foganatosítása,
  • a fogvatartott szabadítása, hivatali időn kívül a jogszerű befogadás, visszafogadás,
  • indokolt esetben intézkedik a rendkívüli események megelőzésére, megszakítására, felszámolására,
  • a biztonsági tisztek részére meghatározott ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása,
  • a vonatkozó szabályzókban írtaknak megfelelően intézkedik a tiltott tárgy, anyag és eszköz előtalálására.

A felvételi kiválasztásnál előnyt jelent:

  • biztonsági szakterületen szerzett szakmai gyakorlat, tapasztalat,
  • irányítói beosztásban (pld. biztonsági főfelügyelő) szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú büntetés-végrehajtási szaktanfolyami vizsga vagy rendészeti szervező szaktanfolyami vizsga,
  • Robotzsaru Neo, Navigátor és a Főnix3 program ismerete.

Pályázathoz kérjük mellékelni:

  • a legfontosabb személyes adatokat is tartalmazó részletes szakmai önéletrajzot (jelenlegi és korábbi munkahelyek feltüntetésével),
  • állami és szakmai iskolai végzettséget, idegen nyelvismeretet igazoló okiratok másolatait,
  • motivációs levelet és a beosztás ellátásával kapcsolatos feladatok teljesítésére vonatkozó szakmai elképzeléseit,
  • hozzájáruló nyilatkozatát, arra vonatkozóan, hogy a pályázati anyagot az elbírálásában résztvevők megismerhetik, abba betekinthetnek, valamint az abban foglalt személyes adatait a pályázati eljárás során kezelhetik.

Szolgálati hely:

Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet, Biztonsági Osztály
Győr, Jókai u. 18.

Illetménye: A rendvédelmi adatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény 351. § és 355. §, valamint a belügyminiszter irányítása alatt álló rendvédelmi feladatokat ellátó szerveknél a hivatásos szolgálati beosztásokról és betöltésükhöz szükséges követelményekről szóló 30/2015. (VI.16.) BM rendelet 6. melléklete alapján (Helyi, Tiszti besorolási osztály, D. besorolási kategória).

Egyéb juttatások: utazási költségtérítés, cafeteria, ruházati illetmény, albérleti hozzájárulás,

Az intézet a ht. állományú tag és házastársa/élettársa részére garzonlakást tud biztosítani Győrben a Készenléti Rendőrség garzonszállásán.

Munkarend: váltásos munkarendben

Pályázat benyújtásának módja:

A pályázatokat a Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet parancsnokához – 9021 Győr, Jókai u. 18. – címre kell benyújtani. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: „Biztonsági tiszt pályázat”. A pályázatokat elektronikus formában a halmai.tamas@bv.gov.hu, szollar.zsofia@bv.gov.hu e-mail címre is megküldheti.

Pályázat benyújtásának határideje:                      2021. augusztus 31.

Pályázat elbírálásának határideje:                        2021. szeptember 10.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázók személyes meghallgatáson vesznek részt egyeztetett időpontban. A benyújtott pályázatokat elbírálásra az általam kijelölt bizottság tesz javaslatot, a pályázat eredményéről a pályázók legkésőbb 2021. szeptember 10-ig írásban értesítésre kerülnek.

A pályázattal kapcsolatban bővebb felvilágosítás kérhető – hivatali munkaidőben – az alábbi telefonszámokon: (96) 312-566, NTG: 117-1500, NTG: 117-1502, illetve a halmai.tamas@bv.gov.hu és szollar.zsofia@bv.gov.hu e-mail címeken a Személyügyi és Szociális osztályon.

Meghirdetett Pozíció: Biztonsági tiszt
Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Feltölthető fájltípusok: .pdf, .doc, .docx